Avax Coin Canlı Fiyatı Ne Kadar?
Takip Et
Bildir
3 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Avax Coin Alınır Mı?
7 ay önce

Avax coin şimdi alınır mı düşünceleriniz nedir? Grafikte gayet güzel destek ve direç belirtmişsiniz.

Avalanche, Avax Coin yorum grafik analizleri ve avalanche projesi haberleri ve Avax geleceği hakkında yorumların bulunduğu Avalanche ve Avax nedir sorularına cevap bulabileceğiniz Kripto Para sayfasına siz de kendi yorumlarınızı, avax coin hakkında soru ve cevaplarınızı ekleyebilirsiniz.

27.05.2021 Tarihli Güncel Avax Coin Grafiği

Avalanche Nedir? Avalanche Projesi ve Geleceği

Avalanche projesi sayesinde Merkeziyetsiz Finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren uygulamalara ait coin ve token’ları kullanıma açabilirsiniz. Avalanche projesi ile herkes token çıkarabilir alım satımı yapabilir ve bunları merkeziyetsiz olacak şekilde yönetebilirler.

Blockchain projelerinde hız önemlidir (hız konusuna Algorand (Algo) Coin Nedir? ile biraz değinmiştik) Avalanche’nin geliştirici platformu olan Ava Labs’ta çalışan geliştiriciler Avalanche’nin işlemlerinin 1 saniyenin altında tamamlandığını iddia ediyorlar.

Avalanche (AVAX) Kurucusu Kim?

Avalanche kurucularından birisi Türk bilgisayar bilimcisi olan eğitimini Amerika’da almış ve orada yaşayan Emin Gün Sirer, Avalanche’nin diğer iki kurucu ortağı ise Kevin Sekniqi ve Maofan “Ted” Yin.

AVAX Coin Nedir?

Avax Coin Avalanche ödemelerinde kullanılan Avalanche ve Avalanche Labs amaçları için para temin etmek ve kripto para borsalarında işlem gören kedi token’inir. Avax Coin Binance, Huobi ve KuCoin gibi kripto para borsalarında Avax/Usdt Avax/Btc ve Avax/Busd ile işlem görmektedir. Avax Coin’i bu borsalardan alıp satabilirsiniz.

İlgili aramalar: AVAX Coin yorum, AVAX Coin yorumları, Avax Coin Nedir, Avax Coin kaç TL, AVAX coin Yorum investing, AVAX Coin Geleceği, AVAX Coin Son Dakika, AVAX Coin Fiyat

0 0 votes
Yıldız

..........
AVAX Coin Yorumlar ve Güncel Grafik single
Single