CHZ/USDT Fiyat
Takip Et
Bildir
6 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
İlkay
7 ay önce

Chz coin fiyat tahmini var mı? CHZ coin uzun vadede alınır mı sizce şimdi alsak acaba uzun vadede tahmini ne kadar gelir getirir. Ya da az bir miktar para ile bir kaç tane coin alacak olsak sizce hangisi daha çok kazanç sağlar

[…] Chiliz Nedir? CHZ Coin Güncel Yorumları […]

Chiliz (CHZ) Coin zaman zaman en çok konuşulan kripto para birimlerinden olabiliyor. CHZ Coin yorum, grafik analizleri ne zaman alınır teknik analizleri ve CHZ geleceği ile ilgili yorumları okuyun siz de kendi yorum ve soru cevaplarınızı ekleyin.

Chiliz (CHZ) Nedir? Projesi ve Geleceği

CHZ Coin; spor ve eğlence için Block Chain tabanlı hayranların etkileşimde bulunabildiği ödül alabildiği bir platform olan Socios.com dijital kripto para birimidir.

Tuttuğunuz takımın token’larını satın alabilir takas edebilir ve takımızın anketlerine katılabilirsiniz.

Socios şirketi 2018 yılında Malta’da kurulmuştur ve Chiliz CHZ coin’de kripto parasıdır. Taraftar tokenlerı almak için elinizde CHZ coin olması gerekmektedir.

Web Sitesi: chiliz.com

Tür: Token

Kategori: Spor, Koleksiyon, NFT, İçerik, Ödeme

İletişim ve Sosyal Medya Adresleri:

..........

E-Posta: info@chiliz.com

Twitter: @chiliz

Chiliz CHZ Coin Grafik Yorum (Chiliz Alınır mı?)

3 Haziran 2021 güncel tarihli chz coin graiği ve yorumu

Yukarıdaki Chiliz günlük grafiğini yorumlamak gerekirse (CHZ/USDT bazlı yorum);

  1. İlk dikkat etmemiz gereken nokta chz fiyatının 200 günlük hareketli ortalama üzerinde olmasını ve bu ortalamanın altına sarkmamış olmasını pozitif olarak yorumlayabiliriz. Bu seviyeyi destek olarak kabul edersek stop noktanızı da buna göre belirleyebilirsiniz.
  2. CHZ Usdt fiyatının ilk direnç noktası grafikte mavi çizgili olarak belirlediğimiz 0,35769 dolar olduğunu görüyoruz, belki bu seviyelerde kâr satışları olabilir.
  3. Chz coin için ikinci direnç seviyesi olarak takip edilmesi gereken seviye 50 günlük hareketli ortalamadır.
  4. CHZ USDT grafiğini çok basitçe ele aldık önemli fiyat seviyelerini belirtmeye çalıştık. MACD, RSİ, STOKASTİK vb. indikatörler veya kullandığınız teknik analiz araçlarına göre kendi çalışmanızı da yapmanızda fayda var.
  5. Lütfen Chiliz (CHZ) için gördüklerinizi yorum ve soru cevaplarınızı ekleyin.

CHZ Token, hayranların anketlere ve anketlere katılmak için Taraftar Tokenlarını kullanabilecekleri ve aktif katılım yoluyla ödüllendirilebileceği, tüketiciye yönelik platformu Socios.com’u özel olarak besler.

CHZ Tokenlarının, taraftar tokenlarının ve Socios Soyunma Odası’nın ilk satışına, taraftar tokenları ve Socios Soyunma Odası’nın ilk satışına katılmaları gerekmektedir; burada, yoğun talep, potansiyel ortak kulüplerin veya sporların Taraftar Tokenları için ne kadar iştah olduğunu gösterir ve bunu yapmak kulüpleri veya spor markaları Socios.com’a katılacak !

CHZ Tokenları, tüketiciye yönelik platform olan Socios.com aracılığıyla Taraftar Tokenları satın almak/takas etmek için de kullanılabilir.

Taraftar Tokenları, Chiliz’in kurum içi değişimi www.chiliz.net’te Chiliz Token, CHZ’ye karşı takas edilebilir.

CHZ Token’in yüksek likiditesi vardır ve ayrıca Binance ( Cornerstone Investor ), Bitpanda, HBTC, Paribu, Mercado, HBTC gibi en büyük ve küresel olarak tanınan bazı borsalarda işlem görmektedir.

Daha önce CHZ Coin ile %1787 kâr sağlamıştık.

Bu sayfaya, CHZ coin yorumlar, CHZ Coin Geleceği, Chiliz yorum, CHZ/USDT, CHZ coin Fiyat, CHZ/USD, CHZ TRY, Chiliz Fiyat gibi aramalarla ulaşabilirsiniz.

5 1 vote
Yıldız

Chiliz Nedir? CHZ Coin Güncel Yorumları single
Single