PERP Coin Canlı fiyat usdt bazlıdır. Coinin türk lirası cinsinden kaç TL olduğunu öğrenmek için try bazlı bakabilirsiniz.
Takip Et
Bildir
1 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

Perpetual Protocol (PERP) Nedir? PERP Projesi

Perpetual Protocol (PERP Coin) ilk defa 2019’da Strike Protocol adıyla başlatılmış bir kripto para projesidir. Perpetual kelime anlamı olarak sürekli anlamına gelmektedir. Perpetual Protocol ile vadeli işlemler ve finans piyasalarındaki diğer türevlerde yapılacak işlemlerin daha demokratik bir şekilde yapılması amaçlanmıştır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Perpetual Protocol, yalnızca kalıcı vadeli işlem sözleşmelerine odaklanan merkezi olmayan bir protokoldür.

Web Sitesi: perp.fi

Tür: Token

Kategori: Merkezi olmayan değişim (Decentralized exchange), DeFi Multicoin Sermaye Portföyü

İletişim ve Sosyal Medya Adresleri:

E-Posta:

Twitter: @perpprotocol

..........

AMM modeli, yerleşik likidite nedeniyle düşük likiditeli Vadeli İşlemler için uygundur ve uzun vadeli varlıkların ticaretine izin verir.

İşlem hacmi, Stake Havuzundaki fonlara bağlı değildir.

Paydaşlar, pay sahiplerini dayanak varlıkların fiyatlarındaki dalgalanmalardan izole eden fiyat dalgalanmasının neden olduğu kalıcı kayıplara maruz kalmazlar.

Oracles, işlem sırasında fiyatları belirlemek için kullanılmaz, bu da fiyat manipülasyonu riskini en aza indirir (örn. ön çalışma).

PERP alınır mı? Hangi borsalardan alınır?

Perpetual Protocol Binance, Uniswap, Gate.io, OKEx, FTX, HitBTC gibi kripto para borsalarından PERP/USDT, PERP/BUSD, PERP/ETH işlem çiftleri ile alınabilir.

Perpetual Protocol (PERP Coin) Kurucusu Kimdir?

Perp Protocol Tayvan merkezli bir Merkeziyetsiz (DeFi) proje olup kurucuları Yenwen Feng, Shao-Kang Lee’dir.

Perp Coin USDT günlük grafik

İlgili aramalar: Perp nedir, BTC-PERP, PERP/USDT, PERP Binance, Perp Coin ne demek, Btc PERP Nedir, PERP Coin yorum, PERP Coin Fiyatı

0 0 votes
Yıldız

PERP Coin Yorum, Grafik Analiz ve Geleceği single
Single