Takip Et
Bildir
2 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Token kazan
6 ay önce

Bence iyi bir düşünce boştaki para değerlendirerek token kazanılabilir

Kripto para borsalarının alım satım madencilik çiftçilik gibi para kazanabileceğiniz bir çok yorul vardır. Peki Ücretsiz olarak token ya da coin kazanabilir misiniz? Kazanılırsa nasıl kazanılır? Bu konuda bir fikriniz var mı?

Bu yazıyı okuduktan Coinbase, Btcturk, Binance Global veya Binance TR gibi kripto para borsalarından bedava token ya da coin kazanmanın bir başka yolunu öğreneceksiniz.

Ücretsiz Token veya Coin Kazanma

Binance Referans üye sayısı nasıl arttırılır?

Referans Sistemi nedir nasıl çalışır?

Kripto para borsalarında ve bir çok servis ve uygulamalarda kullanılan bir komisyon paylaşım/indirim sistemidir. Üye olduğunuz bir kripto para borsası size bir referans linki tanımlar isteğe bağlı olarak birden çok olarak ta link kullanmak mevcuttur.

Herhangi bir arkadaşınızı veya takipçinizi referans numaranız veya linkiniz ile sisteme üye yaptığınız zaman ilgili platformun komisyon paylaşım kurallarına göre size belli oranda komisyon ödemesi veya yapılacak işlemlerden yüzde olarak komisyon indirimi kazanırsınız.

Hepimizin yakından bildiği bir kripto para borsası olan Binance’den örneklemek gerekirse;

Binance üyeliğiniz ile almış olduğunuz referans linkinizle üye yaptığınız bir kullanıcıdan %20’ye kadar komisyon almanız mümkündür, dilerseniz alacağınız komisyon oranını üye yapacağınız kişi ve kişilerle de paylaşabilirsiniz.

..........

1- Davet eden kişinin günlük ortalama BNB hesap bakiyesi 500 BNB’den azsa ve taban referans oranı %20 ise, davet ettikleri arkadaşlarıyla %0, %5 veya %10’u paylaşmayı seçebilirler.

2- Davet eden kişinin günlük ortalama BNB hesap bakiyesi 500 BNB veya daha fazla ise, taban referans oranı %40’a çıkar ve davet ettikleri arkadaşlarıyla %0, %5, %10, %15 veya %20’yi paylaşmayı seçebilirler.

Örneğin yukarıdaki link benim binance referans linkim ve tıkladığınızda yandaki ekran görüntüsü gibi bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu link ile üye olan birisi ile alacağım komisyon indirim oranını eşit olarak paylaştım. %10 ben komisyon indiriminden faydalanırken %10‘da bu link ile Binance’a üye olan kişi kazanacak. (Tabi referans sistemi ve üyeliği sadece komisyon indiriminden faydalanmak ile kalmıyor.)

Yandaki ekran görüntüsünde göreceğiniz gibi %20 komisyon oranımı %10 olarak paylaştım.

Binance Referans programı ve detayları için buraya bakabilirsiniz.

Ücretsiz Token veya Coin Kazanma

Ücretsiz token kazanmanın bir çok yolu vardır ( Çiftçilik, Madencilik, Binance Launchpoll vb.) bu yazıda bunlara değinmeyeceğiz.

Referans sistemi sayesinde herhangi bir ücret ödemeden bedava token ve coin kazanabilirsiniz. Çünkü Binance’ta referansınız ile üye olanların alım ve satımlarından token, coin, btc,bnb gibi kripto para türlerinden size de belli oranda komisyon verilmektedir.

Referansınız ile üye olan kişi nekadar çok alım satım yaparsa da kazanacağınız token ve coin miktarı da ona göre artacaktır. İlk bakışta verilen bu komisyonlarla kazandığınız token ve coin tutarları az gibi görünebilir ancak sizin referansınız kadar çok kişi üye olursa her gün düzenli olarak token kazanabilirsiniz.

Binance Referans üye sayısı nasıl arttırılır?

Başlamadan önce hemen söyleyeyim; referans sayınızı arttırmak istiyorsanız bu yazı ve bu sitedede yayınlanan analizler tam aradığınız yer olabilir neden mi?

Hemen bu yazıya ve diğer coin analizlerine yorum yazarak web sitesi adresinize binance referans linkinizi ekleyin. Yazdığınız her yorumda referans linkinizi eklemiş olursunuz ne kadar çok yorum yazarsanız o kadar çok referans linkiniz artacaktır ve referans üye sayınız arttırmanız kolaylaşacaktır.

Hemen yan taraftaki yeşil yorum kutusundan veya (

0
Lütfen bu konuda bir geri bildirim bırakınx
ilk yorumunuzu ve referans linkinizi bu yazıya ekleyebilirsiniz.

Veya ilgilendiğiniz herhangi bir coin için hem grafik ve analizleri okuyabilir hem de yorum yazarak referans linkinizi ekleyebilirsiniz

5 1 vote
Yıldız

Ücretsiz Token Kazanma ve Binance Referans Artırma single
Single